KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA

Radny Dzielnicy XI - TERESA GRZYBOWSKA

Teresa Grzybowska – mgr socjologii , nauczyciel i dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego

Okręg nr 19 – obejmujący ulice Halszki, Gołaśka, Beskidzka 34, 41.

To moja pierwsza kadencja w Radzie Dzielnicy XI.

Jestem absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyłam również Studia Podyplomowe z zarządzania oświatą samorządową. Od ponad 30 lat pracuję w Młodzieżowym Domu Kultury, a od 18 lat jestem dyrektorem placówki.

Zajmuję się edukacją obywatelską. Prowadzę autorski projekt edukacyjny na temat samorządu krakowskiego p.n. „Uczeń – obywatel” , a od kwietnia 2014 r. uchwałą Rady Miasta Krakowa zostałam koordynatorem Młodzieżowej Rady Krakowa  - reprezentacji ponadgimnazjalnych szkół krakowskich.

W Radzie Dzielnicy pracuję w Komisji Edukacji, Komisji Infrastruktury i Komisji d.s współpracy ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi. Równie ważna jest dla mnie kultura, budżet obywatelski oraz przestrzeń publiczna i tymi obszarami chcę się zajmować. Chciałabym, aby Rada Dzielnicy inicjowała projekty edukacyjne i kulturalne związane z Podgórzem Duchackim i jego historią, promowała dobrą, aktywna i twórczą edukację.

Chciałabym, aby w czasie tej kadencji udało się stworzyć jak najwięcej obszarów przyjaznych dla mieszkańców Dzielnicy – przestrzeni zielonej i miejsc aktywnego wypoczynku.

Udział w komisjach:

Kontakt: tegie3107@gmail.com

Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali okazując mi swoje zaufanie. Postaram się swoim zaangażowaniem i pracą w Radzie przekonać pozostałych wyborców.

Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2015