KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA

Radny Dzielnicy XI - MIŁOSZ MLECZEK

Miłosz Mleczek - 34 lata, pracownik Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., szczęśliwy mąż i od nie dawna tata. Od kilku lat biegacz, ponadto społecznik i działacz.

Okręg nr 21,  obejmujący ulice: Beskidzka, Madera, Malwowa, Pierzchówka, Przykopy, Sas- Zubrzyckiego, Tarnobrzeska, Witosa.

Urodziłem się w 1981 roku. Kraków, a zwłaszcza jego południowa część, jest od zawsze moją "małą ojczyzną". To TU mieszkam od niemal 40 lat. TU chodziłem "na pole", do przedszkola, do szkoły podstawowej i średniej. Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Mój mocny związek wyrażający się trwającą przez wiele lat aktywnością na rzecz dzielnicy Podgórze Duchackie został potwierdzony 4 lata temu wyrażeniem poparcia przez Mieszkańców, którzy powierzyli mi zaszczytną funkcję radnego Naszej Dzielnicy.

Prywatnie jestem żonaty. Mam ukochanego syna - Stasia. Jestem zdobywcą Korony Maratonów Polskich, a bieganie nieustająco jest moją pasją.

W trakcie kadencji Rady Dzielnicy XI będę chciał przede wszystkim włączyć tereny Woli Duchackiej do sieci monitoringu wizyjnego, licząc na współdziałanie i wsparcie w tym zakresie Spółdzielni Mieszkaniowej „Podgórze”, bez której zaangażowania nie będzie to możliwe.

 

Udział w komisjach:

 

Kontakt: Więcej o mnie oraz kontakt bezpośredni znajdziecie Państwo na
https://www.facebook.com/miloszmleczekNawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2015