KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA

Radny Dzielnicy XI - KAZIMIERZ BOŻEK

Kazimierz Bożek emeryt, bezpartyjny

Okręg nr 17 obejmujący ulicę Wysłouchów

Po raz pierwszy zostałem wybrany do Rady Dzielnicy XI w 1998 r. W latach 2011-2014 pełniłem funkcję przewodniczącego Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej. W latach 2014-2018 miałem zaszczyt pełnić funkcję Zastępcy Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy XI. Aktywnie pracowałem w Komisji Bezpieczeństwa i Praworządności, Komisji Mieszkaniowej, Komisji Edukacji oraz Komisji Rewizyjnej.
Jestem zwolennikiem rad dzielnic bez polityki.
Zdecydowałem się kolejny raz kandydować, by spożytkować moje długoletnie doświadczenie w samorządzie. Szczególnie bliskie mi są sprawy bezpieczeństwa mieszkańców, infrastruktury, zdrowia i polityki społecznej.
W obecnej kadencji powierzono mi funkcję Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy XI Podgórze Duchackie. Pracuję też w Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej oraz Komisji Mieszkaniowej.
Serdeczne dziękuje moim Wyborcom za tak liczne poparcie. Obdarzony Państwa zaufaniem będę kontynuował swoją pracę na rzecz poprawy jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców naszej dzielnicy.

Udział w komisjach:

Kontakt: Zapraszam do bezpośrednich kontaktów podczas dyżurów w siedzibie Rady Dzielnicy XI w piątki w godz. od 12.00 do 14.00.Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2019