KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA


Aktualności - wybierz rok

Zajęcia integracyjno-rehabilitacyjne
na basenie

(6.03.2019)

Rada Dzielnicy XI ogłasza nabór na zajęcia integracyjno-rehabilitacyjne na basenie dla dorosłych osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIKonkurs "Zielona Ławeczka"
(6.03.2019)

"Zielona Ławeczka" to projekt grantowy adresowany do mieszkańców otwartych osiedli. Projekt ma umożliwić przemianę zaniedbanych terenów na osiedlach w zielone zakątki, mini ogrody z ławeczką. Angażując mieszkańców chcemy pokazać jak wiele można zdziałać wspólnymi siłami - wystarczą tylko chęci i dobry pomysł.

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIBasen dla seniorów
(22.02.2019)

Rada Dzielnicy XI zaprasza seniorów (emerytów, rencistów) będących mieszkańcami Dzielnicy XI na pływanie rekreacyjne w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym "Kurdwanów Nowy".

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIOgłoszenie o konsultacjach społecznych projektu Regulaminu Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa
(6.02.2019)

Czytaj więcej >>>

Info: Wydział Polityki Społecznej i ZdrowiaKonsultacje powiatowego programu działania na rzecz osób niepełnosprawnych na lata 2019 - 2022
(6.02.2019)

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia - Referat ds. Problematyki Osób z Niepełnosprawnościami informuje, że w czwartek 7 lutego 2019 r. rozpoczną się konsultacje społeczne Powiatowego Programu Działania na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2019 - 2022.

Czytaj więcej >>>

Info: Wydział Polityki Społecznej i ZdrowiaCzy po 1 września będzie można stosować grille i kominki?
(30.01.2019)

Od 1 września 2019 r. w Krakowie będzie obowiązywał całkowity zakaz palenia węglem i drewnem. O ile temat w stosunku do pieców i palenisk węglowych jest jasny, wśród mieszkańców pojawiły się wątpliwości jaka jest wykładnia przepisów prawa dotycząca palenia w kominkach i grillowania.

Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Miasta Krakowa


Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2008 - 2017