KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA


Aktualności - wybierz rokTargi Pracy „Majówka z pracą”
(10.05.2017)

Prezydent Miasta Krakowa oraz Grodzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na Targi Pracy „Majówka z pracą”, które odbędą się 23 maja 2017 r. (wtorek) w godz. 10.00 – 14.00 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Czytaj więcej >>>

Info: Grodzki Urząd PracyBezzwrotna dotacja na otwarcie działalności
(10.05.2017)

Bezzwrotna dotacja dla osób bezrobotnych i biernych zawodowo w wieku 30 lat i więcej, zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej.

Czytaj więcej >>>

Info: Małopolska Agnecja Rozwoju Regionalnego S.A.NAGRODA W DZIEDZINIE KULTURY DZIELNICY XI
DLA INSTYTUCJI I OSÓB PRYWATNYCH

(26.04.2017)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie, chcąc promować osoby i instytucje działające na rzecz kultury w naszej Dzielnicy, ufundowała Nagrody w dziedzinie kultury w trzech kategoriach:

  1. Najciekawsze Wydarzenie Artystyczne Roku w Dzielnicy XI
  2. Osobowość Roku w dziedzinie kultury - Twórca
  3. Osobowość Roku aktywnie działająca na rzecz kultury - Animator


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIOgrody Podgórza Duchackiego
(22.04.2017)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego ogłaszają konkurs, w któtym mogą brać udział wszyscy, dla których ważny jest wygląd naszej dzielnicy i najbliższego otoczenia.

Czytaj więcej >>>

Info: MDK im.K.I.Gałczyńskiego

NAGRODA EDUKACYJNA im. Stanisławy i Edwarda Heilów
dla uzdolnionych uczniów Dzielnicy XI
Podgórze Duchackie

(11.04.2017)

Nagroda jest indywidualnym wyróżnieniem uczniów wykazujących się szczególnymi zdolnościami i zainteresowaniami wykraczającymi poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi i społecznymi.


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIKapele Serc
(30.03.2017)

Kapele Serc to ogólnopolska akcja charytatywna zapoczątkowana w 2009 roku przez Polską Sekcję CIOFF. Wydarzenie ma formę koncertu, z którego dochód przekazywany jest na rzecz osób znajdujących się w szczególnej potrzebie.

Czytaj więcej >>>

Info:  MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA "KRAKOWIAK"Instruktaż wysyłania zeznań podatkowych drogą elektroniczną.
(30.03.2017)

Naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków-Podgórze, zaprasza na bezpłatne otwarte szkolenia organizowane przez tutejszy urząd skarbowy

Czytaj więcej >>>

Info:  Urząd Skarbowy Kraków-PodgórzeKrajowa Administracja Skarbowa (KAS)
(30.03.2017)

Z dniem 1 marca 2017r powstała Krajowa Administracja Skarbowa. Naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków-Podgórze przekazuje podstawowe informację o KAS. 

Czytaj więcej >>>

Info:  Urząd Skarbowy Kraków-PodgórzeMIEJSCA I TERMINY SPOTKAŃ DOTYCZĄCYCH LOKALNEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2017 - DZIELNICA XI PODGÓRZE DUCHACKIE


Czytaj więcej >>>

Info:  Rada Dzielnicy XIZajęcia integracyjno-rehabilitacyjne na basenie
(22.02.2017)

Rada Dzielnicy XI ogłasza nabór na zajęcia integracyjno-rehabilitacyjne na basenie dla dorosłych osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej >>>

Info:  Rada Dzielnicy XIWyjazd dla niepełnosprawnych
(21.02.2017)

Rada Dzielnicy XI ogłasza nabór na wyjazd dla osób niepełnosprawnych (i ich opiekunów) z programem usprawniającym i integracją w ramach zapobiegania wykluczeniu społecznemu – dla dorosłych.

Czytaj więcej >>>

Info:  Rada Dzielnicy XIBasen dla seniorów
(21.02.2017)

Od 5 marca 2017 roku Rada Dzielnicy XI zaprasza seniorów (emerytów, rencistów) będących mieszkańcami Dzielnicy XI na pływanie rekreacyjne w Ośrodku Sportowo – Rekreacyjnym „Kurdwanów Nowy” przy ul. Wysłouchów 34 a.

Czytaj więcej >>>

Info:  Rada Dzielnicy XIKonkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Poetyckiej Jacka Kaczmarskiego
(3.02.2017)

Uczniów szkół ponadgimnazjalnych zachęcamy do udziału w VII Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Poetyckiej Jacka Kaczmarskiego „Nic się nie kończy prostym tak lub nie”. Główną nagrodą jest atrakcyjny wyjazd zagraniczny w ramach jednego z projektów wakacyjnych Centrum Młodzieży - organizatora konkursu..

Czytaj więcej >>>

Info:  Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w KrakowieObserwatorium bez tajemnic
(23.01.2017)

Miejskie Centrum Dialogu zaprasza na szkolenie z zakresu obsługi portalu miejskiego systemu informacji przestrzennej.

Czytaj więcej >>>

Info:  MIEJSKIE CENTRUM DIALOGUWojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek
(16.01.2017)

Po raz szesnasty Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” organizuje Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Czytaj więcej >>>

Info:  Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”Narodowa Loteria Paragonowa
(16.01.2017)

Naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków-Podgórze informuję, iż została przedłużona do 31 marca 2017 r. Narodowa Loteria Paragonowa organizowana przez Ministerstwo Finansów. Loteria zachęca do wydawania i brania paragonów fiskalnych i tym samym uświadamia Polakom, jak dużą rolę odgrywają w uczciwym obrocie gospodarczym.

Czytaj więcej >>>

Info:  Urząd Skarbowy Kraków-Podgórze


Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2008 - 2017